Informácie o nás/ ABOUT US

Vážení priateľ holubiarskeho športu/ účastník testovania mladýh holubov,

vítame Vás na webstránke FCI Grand Prix Nitra Slovakia 2016.
Testovacia stanica Slovenského zväzu chovateľov poštových holubov sa po niekoľkých úspešných rokoch existencie rozhodla zúčastniť sa súťaže FCI Grand Prix. Je to elitná súťaž, pretože sa jej zúčastňujú chovatelia i zo zahraničia, pričom výsledok tejto súťaže počíta s úspešnou participáciou a čo najlepším výsledkom vo viacerých testovacích staniciach združených pod hlavičkou FCI GRAND PRIX.

Veríme, že sa nám bude opäť dariť udržať Vašich zverencov v čo najlepšom zdravotnom stave a kondícii, tak aby sa Vaše holuby ukázali v čo najlepšom svetle.

Prajeme Vám úspešnú pretekovú sezónu a tešíme sa na osobné stretnutie s Vami počas finálového preteku 15.9.2016.

Váš Team FCI Grand Prix Nitra, Slovakia

Dear friends of pigeon sport /dear participants,

welcome on the website of the FCI Grand Prix Slovakia Nitra 2016.
One-loft race of Slovak Racing Pigeon Fancier Association after several successful years of existence, has decided to participate in the competition FCI Grand Prix. It's an elite competition because it is attended by breeders from abroad, with the result that competition counts on successful participation and best performance in several test stations grouped under the FCI GRAND PRIX.

We believe that we will again be able to maintain your pigeon in the best health and shape so that your pigeons are shown in the best possible light.

We wish you a successful racing season  and look forward to a personal meeting with you during the final race 09.15.2016.

Your Team FCI Grand Prix Nitra, Slovakia

Kontakt

MTC Nitra - International one-loft race Nitra Slovenský zväz chovateľov poštových holubov
Akademická 4
949 01 Nitra
SLOVAKIA

www.postoveholuby.sk
00421376537503 szchph@postoveholuby.sk